درب لابی
۰۸
مهر

درب لابی چه ویژگی ها و انواعی دارد؟

درب لابی

درب لابی
درب لابی

درب لابی

درب لابی مربوط به دربی است که به عنوان ورودی دوم از آن استفاده می شود و معمولا پس از درب فلزی قرار می گیرد. امروزه در برخی از خانه ها شاهد استفاده از این درب به عنوان درب اصلی نیز هستیم اما از این درب ها با عنوان درب لابی یاد شده و اغلب به عنوان دربی برای لابی در نظر گرفته می شوند.

این درب ها معمولا از رنگ چوب خواهند بود که درب های لابی را می توان به انواع مختلفی دسته بندی نمود. توجه داشته باشید که این درب ها از جنبه های مختلفی با یکدیگر تمایز دارند که از جمله آنها می توان به اندازه و جنس اشاره نمود.

توجه داشته باشید که یکی از مهمترین موارد در خرید درب برای لابی اندازه دقیق آن می باشد که باید حتما درب را در اندازه مورد نیاز خریداری نمایید. به همین منظور ابتدا باید محل را به صورت دقیق متراژ نموده و سپس اقدام به خرید آن نمایید. در نظر داشته باشید که درب لابی شکل های مختلفی خواهد داشت و از این میان می توانید بهترین مورد را انتخاب نمایید. البته انواع درب ها را نمی توان از یاد برد.

طراحی درب لابی
طراحی درب لابی

طراحی درب لابی

همانطور که اشاره شد مهمترین مورد را می توان تعیین اندازه درب دانست که طبق اندازه مدل درب نیز تغییر خواهد کرد. چرا که درب های لابی را می توان به انواع مختلفی دسته بندی نمود که برخی از آنها دارای یک درب و برخی دارای دو درب هستند که از نظر متراژ از یکدیگر تفکیک می شوند. توجه داشته باشید که تعیین طرح نیز از جمله موارد حائز اهمیت می باشد.

به گونه ای که درب های لابی در انواع رنگ و طرح های مختلفی عرضه شده اند که از این میان باید طرح مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید. لازم به ذکر است که طراحی چارچوب در یکی از مهمترین بخش های قابل توجه در ساخت خواهد بود.

چرا که چارچوب در باید مستحکم بوده باشد تا بتواند وزن درب را به خوبی تحمل نماید. نوع چوب نیز بر طراحی تاثیر گذار خواهد بود به گونه ای که در صورت انتخاب چوب ظریف تر باید طرحی که انتخاب می نمایید کنده کاری زیادی نداشته باشد. چرا که در این صورت از ضخامت خود درب نیز کاسته شده و مقاومت اصلی خود را از دست خواهد داد.

داشتن رنگ روغنی بر روی این درب ها سبب شده که علاوه بر زیبایی ظاهری از ترک خوردن و از بین رفتن چوب آن جلوگیری شود.

کیفیت و ساخت درب لابی

درب های لابی ساخته شده در شرکت ما از بهترین متریال ها بوده و به دلیل تجربه کاری تعمیرکاران و حرفه ای کاران توانایی ارائه بهترین محصول را داشته و می توانند تمامی خواسته های شما را در کمترین زمان ممکن برآورده سازند. توجه داشته باشید که درب هایی که در این شرکت ساخته می شوند از بهترین چوب ها انتخاب شده اند و پس از بررسی های لازم به چارچوب کشیده شده اند.

کارشناسان حرفه ای شرکت به دلیل ضد سرقت بودن این درب ها تمامی موارد امنیتی را رعایت کرده اند تا هیچگونه مشکلی برایتان پیش نیاید. در نظر گرفتن محل های مخصوصی برای قفل ضد سرقت از جمله این موارد می باشد.

توجه داشته باشید که در ساخت درب لابی شما, خودتان می توانید خواسته های خودتان را به صورت اختصاصی درخواست نمایید تا درب مخصوص محل خود را در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید. تمامی خریداران درب این شرکت نیز به دلیل کیفیت و ایمنی بالای درب لابی از آن رضایت کامل داشته اند.

قیمت و خرید درب لابی

یکی از مهمترین مواردی که همگان به آن توجه ویژه ای دارند قیمت می باشد که در این باره می توان گفت: این قیمت است که می تواند سبب خرید و یا عدم خرید مشتریان شود. اما نباید نگران باشید. درب لابی با اینکه به دلیل ضد سرقت بودن از جمله درب های گران قیمت به شمار می رود اما به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارد ارزش خرید بالایی خواهد داشت و خرید آن به بسیاری توصیه می شود.

توجه داشته باشید که نمی توان قیمت دقیقی برای این محصول ذکر نمود. چرا که موارد مختلفی در تعیین قیمت آن تاثیر گذار خواهد بود و از جمله این موارد می توان به کیفیت و اندازه درب اشاره نمود اما جهت مشاهده قیمت دقیق محصول می توانید به فروشگاه اینترنتی شرکت ما مراجعه نموده و از به روز ترین قیمت ها اطلاع یابید.

جهت خرید درب لابی نیز راه های مختلفی پیش رو خواهید داشت که یکی از این راه ها را می توان مراجعه به فروشگاه های سطح شهر دانست اما این فروشگاه ها به دلیل وقت گیر بودن کمتر مورد توجه قرار می گیرند و به همین دلیل بهترین روش خرید را می توان مراجعه به فروشگاه های اینترنتی معتبر دانست که یکی از این مراکز معتبر را می توان فروشگاه اینترنتی شرکت ما دانست.