درب حیاط
۰۶
مهر

بررسی دقیق و آشنایی با ویژگی های درب حیاط

درب حیاط

درب حیاط

درب حیاط را می توانید در انواع مختلفی مشاهده نمایید که هر یک از این درب ها ویژگی های منحصر به خود را خواهند داشت. درب حیاط را می توانید در انواع اندازه های مختلف مشاهده نمایید.

درب های حیاط باید به گونه ای طراحی شوند که با سایر بخش های حیاط همخوانی داشته باشد. در حیاط امکان استفاده در هر مرکزی را خواهند داشت و می توانید از آن به عنوان درب حیاط منزل، حیاط ویلا و… استفاده نمایید.

این در را می توانید در انواع اندازه های مختلف خریداری نمایید به گونه ای که برخی از این درب ها دارای یک درب و برخی دارای دو درب بازشو هستند. درب حیاط را می توانید در انواع طرح و جنس های مختلف مشاهده نمایید که بی شک طراحی درب می تواند تاثیر بسزایی بر زیبایی آن داشته باشد.

درب های حیاط را می توانید در انواع رنگ های مختلف خریداری نمایید و یا رنگ مورد نظر خود را به صورت سفارشی خریداری نمایید. امنیت نیز باید در درب های حیاط رعایت شود که در این رابطه مسئولین گروه شالوده تمامی استاندارد های ایمنی را رعایت نموده اند و به همین دلیل بهترین درب ها را تحویل خواهید گرفت.

جنس و کیفیت درب حیاط

جنس و کیفیت درب حیاط

جنس را می توان یکی از مواردی دانست که باید در ساخت درب حیاط حتما به آن توجه داشته باشید. درب های حیاط را می توانید در انواع جنس های مختلف مشاهده نمایید که هر یک از این جنس ها برای کاربرد های مختلفی در نظر گرفته شده اند.

درب حیاط چوبی یکی از درب هایی است که می توانید به عنوان درب برای حیاط استفاده نمایید که معمولا این درب ها از چوب ترمود ساخته می شوند چرا که مقاومت این چوب ها نسبت به سایر چوب ها بیشتر خواهد بود.

برخی دیگر از درب های حیاط از دو جنس چوب و فلز ساخته شده اند که این درب ها به عنوان درب مدرن حیاط شناخته می شود. برخی دیگر از مدل های درب برای حیاط از جنس فلز می باشد که این درب ها معمولا تشکیل شده از شیشه و فلز خواهند بود و ظرافت در آنها به سادگی مشهود می باشد.

درب هایی که به دست گروه شالوده تهیه می شود از بالاترین کیفیت برخوردار خواهند بود و بیشترین طول عمر را از آنها شاهد خواهید بود. درب های ساخته شده گروه شالوده توانسته اند رضایت تمامی خریداران را نسبت به خود جلب نمایند.

ساخت و طراحی درب حیاط

ساخت و طراحی درب حیاط

یکی از مهمترین مواردی که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید را می توان طراحی دانست که حتما باید طراحی درب به گونه ای بوده باشد که در عین زیبایی ایمنی کامل داشته باشد.

طرح های که بر روی درب حیاط می توانید پیاده نمایید به انواع مختلف دسته بندی می شوند که هر یک از طرح ها برای نوع خاصی از درب ها مناسب خواهد بود و به همین دلیل در انتخاب طرح درب باید به موارد مختلفی دقت نمایید.

یکی از مهمترین موارد را می توان رنگ درب دانست که به همین منظور می توانید از چند رنگ استفاده نمایید. ساخت درب باید به گونه ای باشد که تمامی اندازه ها به صورت کامل رعایت شده و درب بدون هیچگونه مشکلی در محل خود قرار گیرد.

گروه شالوده درب های حیاط و سایر محصولات خود را از بهترین مواد اولیه می سازد و همین مورد سبب شده که محبوبیت بسیاری در میان مردم پیدا کند. درب هایی که در این شرکت ساخته می شود تمامی موارد استاندارد را داشته و هیچ ایرادی بر کار آنها وارد نخواهد بود.

قیمت و خرید درب حیاط

قیمت و خرید درب حیاط

یکی از مهمترین مواردی که باید به آن توجه داشته باشید را می توان قیمت دانست که در این رابطه می توان گفت: قیمت درب حیاط به موارد مختلفی بستگی خواهد داشت که از جمله مهمترین موارد می توان به اندازه درب اشاره نمود به طوری که با افزایش اندازه طبیعتا وزن درب نیز افزایش خواهد یافت و در نتیجه همین امر سبب افزایش قیمت درب خواهد شد.

اما در حالت کلی درب هایی که گروه شالوده به بازار عرضه می نماید به دلیل عرضه به صورت از تولید به مصرف قیمت پایین تری نسبت به سایر مراکز خواهند داشت. همچنین در مقایسه با کیفیت کار ساخت درب های حیاط گروه شالوده، قیمت مناسبی از آن شاهد خواهید بود.

خرید درب حیاط از مراکز متعددی امکان پذیر خواهد بود که یکی از این مراکز را می توان فروشگاه هایی دانست که در سطح شهر فعالیت می نمایند که خرید از این فروشگاه ها به دلیل وقت گیر بودن کمتر مورد توجه قرار می گیرند و رفته رفته جای خود را به فروشگاه های اینترنتی داده اند.

یکی از فروشگاه های اینترنتی معتبر را می توان وب سایت اینترنتی شالوده دانست که خرید از این فروشگاه تنها در عرض چند دقیقه امکان پذیر خواهد بود و می توانید محصول مورد نظر خود را از میان تنوع محصولی بالا انتخاب نمایید.