نرده پله
۰۶
مهر

بررسی دقیق و آشنایی با نرده پله

نرده پله

"<yoastmark

نرده پله

نرده پله یکی از اقلامی است که حتما باید در کنار پله های ساختمان و به ویژه آپارتمان ها نصب شود. نرده های پله را می توانید در انواع طرح و اندازه های مختلف مشاهده نمایید که هر یک از آنها ویژگی های منحصر به خود را داشته و برای مصارف مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند.

مقاوم بودن نرده ها از جمله مواردی است که حتما باید در هنگام خرید به آن توجه داشته باشید. نرده های پله برخی بلند هستند و برخی ارتفاع کمتری دارند اما به صورت استاندارد ارتفاع این نرده ها باید به گونه ای باشد که امکان گرفتن آنها به سادگی امکان پذیر باشد. امروزه شاهد طراحی های مدرن نرده های پله هستیم که این نرده ها از زیبایی منحصر به فردی برخوردار بوده و فضای راه پله ها را زیباتر جلوه خواهند داد.

این نرده ها را می توانید در انواع رنگ های مختلف مشاهده نمایید که به همین دلیل می توانید رنگ مورد نظر را که با سایر بخش های راهرو همخوانی داشته باشد را انتخاب نمایید. نرده های پله به هر پله یک عدد نصب می شوند به وسیله میله هایی طولانی به صورت یکپارچه به یکدیگر متصل می شوند.

"کیفیت

کیفیت و جنس نرده های پله

نرده های پله را می توانید در انواع جنس های مختلف مشاهده نمایید که برخی از مدل های این نرده ها چوبی هستند که این مدل ها نیز به دلیل کنده کاری زیبایی که بر روی آنها انجام می شود زیبایی منحصر به فردی پیدا می کنند اما بی شک چوب در مقابل آب از مقاومت کمتری برخوردار خواهد بود و به همین دلیل مدل های فلزی از محبوبیت بیشتری نسبت به مدل های چوبی برخوردار هستند.

یکی از نرده هایی که بیشتر مورد توجه قرار می گیرند را می توان جنس استیلی آن دانست که به هیچ وجه زنگ نخواهد زد و می توانید به مدت طولانی از آن استفاده نمایید.

نرده های استیل براقیت خاص خود را داشته و بی شک رنگ آنها استیلی خواهد بود. برخی دیگر از مدل های نرده های پله از جنس آهن هستند که این مدل را می توان ارزان ترین مدل نرده های پله دانست که این نرده ها را می توانید در رنگ مورد نظر خود رنگ کاری کرده و مدل و طرح آن را خودتان تعیین نمایید. کیفیت تمامی نرده های تولید شده گروه شالوده بسیار بالا بوده و ماندگاری بسیار بالایی خواهد داشت.

"قیمت

قیمت نرده های پله

قیمت به موارد مختلفی بستگی خواهد داشت و به همین دلیل نمی توان قیمت دقیقی برای نرده پله در نظر گرفت. تنوع جنس محصول یکی از مواردی است که سبب تمایز قیمت خواهد شد و در این باره می توان گفت: نرده های پله استیلی معمولا گران قیمت ترین نرده ها هستند و به دلیل ساختار و جنس مرغوبی که دارند از جمله پرفروش ترین ها به شمار می روند.

پس از آن نرده های چوبی قرار می گیرند که بر روی آنها کنده کاری های زیبا انجام شده باشد البته در گاهی موارد مشاهده شده که نرده های چوبی قیمتی بالاتر از نرده های استیلی داشته اند. قیمت نرده های آهنی پایین تر از سایر مدل ها خواهد بود.

موارد ذکر شده به جنس محصولات بستگی داشت و اندازه نرده نیز می تواند عاملی بر تعیین قیمت نرده باشد چرا که بی شک با افزایش اندازه نرده وزن آن نیز افزایش خواهد یافت و این مورد سبب بالا رفتن مواد مصرفی و قیمت خواهد شد. البته گروه تولیدی شالوده به دلیل جلب رضایت مشتریان اقدام به فروش محصول به صورت از تولید به مصرف نموده و همین امر سبب کاهش قیمت چشمگیر انواع نرده پله شده است.

"خرید

خرید نرده های پله

خرید را می توان یکی از مهمترین مواردی دانست که باید به آن توجه داشته باشید. در رابطه با خرید نرده پله می توان گفت: جهت خرید نرده راه های مختلفی پیش رو خواهید داشت که یکی از این راه ها مراجعه به فروشگاه های سطح شهر بوده و دیگری مراجعه به وب سایت های معتبر اینترنتی می باشد.

فروشگاه های سطح شهر به دلیل وقت گیر بودن کمتر مورد توجه قرار گرفته و رفته رفته جای خود را به فروشگاه های اینترنتی داده اند و یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی در زمینه نرده پله را می توان وب سایت اینترنتی شالوده دانست. در این مرکز خرید می توانید انواع اقسام مدل های نرده را مشاهده کرده و از این میان بهترین مورد را خریداری نمایید.

لازم به ذکر است که نرده پله های این مرکز از کیفیت مطلوبی برخوردار بوده و پس از خرید بی شک رضایت کامل از جنس خواهید داشت. پس از اینکه به وب سایت شالوده مراجعه نمودید می توانید انواع اقسام نرده ها را مشاهده نموده و پس از مقایسه، بهترین مورد را انتخاب نمایید. پس از اتمام عملیات خرید نیز می توانید محصول خریداری شده را در کمتر از 72 ساعت جلوی درب منزل خود تحویل بگیرید.