درب آهنی
۰۷
مهر

بررسی دقیق ویژگی های درب آهنی

درب آهنی

درب آهنی
درب آهنی

درب آهنی

درب آهنی را می توان یکی از مهمترین بخش هایی از خانه دانست که در هنگام ساخت بی شک مورد استفاده قرار خواهد گرفت. باید بدانید که درب های آهنی را می توان به انواع مختلفی دسته بندی نمود که هر یک از آنها ویژگی های منحصر به خود را داشته و برای مصارف مختلفی قابل استفاده خواهند بود.

برخی از این درب های آهنی برای درب ورودی حیاط استفاده می شود که این در ها معمولا از دو بخش تشکیل شده و بزرگ تر از درب هایی خواهند بود که برای خانه های ورود به خانه مورد نیاز است. توجه داشته باشید که پیش از هر اقدامی نسبت به خرید باید با انواع درب آهنی آشنایی داشته باشید و پس از انتخاب نهایی اقدام به خرید نمایید.

ساخت درب آهنی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد چرا که یک درب باید دقیقا متناسب با محل درست شده باشد تا بتوانید آن را بدون هیچگونه دردسری به صورت کیپ در محل قرار دهید. به همین دلیل ساخت درب را باید به یک حرفه ای کار بسپارید تا بهترین نتیجه را شاهد باشید. درب های آهنی را می توانید در طرح و نقش مورد نظر نیز خریداری نمایید.

کیفیت درب آهنی
کیفیت درب آهنی

کیفیت درب آهنی

کیفیت یک محصول یکی از مهمترین مواردی است که باید حتما به آن توجه شود. باید بدانید که دلیل انتخاب درب آهنی امنیتی است که ایجاد خواهد کرد. به همین دلیل باید در کیفیت فلزی که برای تولید استفاده می شود نیز دقت داشته باشید.

درب های آهنی معمولا از یک ورقه فلزی تهیه می شوند که این ورقه به چارچوب کشیده شده و پس از اتصال آنها به یکدیگر مراحل اولیه ساخت پشت سر گذاشته خواهد شد. کیفیت یک درب آهنی به اندازه و وزن آن بستگی خواهد داشت.

به گونه ای که ورقه ای که جهت ساخت از آن استفاده می شود در صورتی که ضخامت بیشتری داشته باشد بی شک با دوام تر نیز خواهد شد اما باید این مورد را نیز لحاظ نمایید که وزن درب بالاتر رفته و باز و بسته کردن آن دشوار تر خواهد شد.

بهترین درب آهنی, دربی است که در عین با دوام بودن وزن کمترین نیز داشته باشد که این مورد نیازمند یک طراحی مناسب خواهد بود که به همین دلیل در هنگام ساخت درب باید به موارد مختلفی توجه داشته باشید. لازم به ذکر است که کیفیت درب های تولید شده در شرکت ما بالا بوده و تمامی خریداران آن رضایت کامل خود از آن را اعلام نموده اند.

طراحی درب آهنی
طراحی درب آهنی

طراحی درب آهنی

همانطور که در بخش قبل نیز به آن اشاره شد طراحی یکی از مهمترین موارد حائز اهمیت خواهد بود که باید حتما مورد توجه قرار گیرد. در طراحی درب آهنی باید به مواردی مانند وزن و اندازه درب دقت نمایید که باید وزن درب پایین تر بوده باشد و در عین حال مقاوم. پایین بودن وزن درب مزایای بسیاری نیز خواهد داشت که به همین دلیل باید مورد توجه قرار گیرد.

توجه داشته باشید که طراحی و زیبایی دب آهنی می تواند بر نمای خارجی ساختمان نیز تاثیر گذار بوده باشد که به همین منظور بهتر است دربی را انتخاب نمایید که مورد پسند بوده و با سایر بخش های نمای خارجی خانه متناسب بوده باشد.

به همین منظور می توانید درب های موجود در وب سایت اختصاصی شرکت ما را مشاهده نموده و پس از بررسی های لازم اقدام به خرید نمایید. اما در صورتی که محصول مورد نظر شما در میان محصولات ارائه شده نبوده باشد نیز نباید نگران باشید. چرا که می توانید محصول مورد نظر خود را به صورت اختصاصی درخواست نموده و آن را در مدت زمان کوتاهی تحویل بگیرید.

فروش درب آهنی
فروش درب آهنی

قیمت و فروش درب آهنی

یکی از مهمترین مولفه های خرید را می توان قیمت دانست که در این رابطه می توان گفت: قیمت درب آهنی به موارد مختلفی بستگی خواهد داشت که از جمله مهمترین موارد می توان به وزن آن اشاره نمود. هرچه وزن درب بیشتر باشد طبیعتا قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود. اما میزان کاری که بر روی درب انجام شده نیز می تواند تعیین کننده قیمت بوده باشد.

اما قیمت درب بر حسب قیمت یک کیلوگرم آهن محاسبه خواهد شد. جهت مشاهده قیمت دقیق محصول درخواستی خودتان می توانید به وب سایت شرکت ما مراجعه نموده و لیست کاملی از انواع درب ها را مشاهده نموده و با کلیک بر روی هر یک از آنها مشخصات دقیق از جمله قیمت را مشاهده نمایید.

درب های آهنی را می توان از جمله پرفروش ترین درب ها دانست. چرا که استفاده کردن از درب های آهنی در میان مردم ایران مرسوم بوده و همگان برای درب خروجی از درب های فلزی استفاده می نمایند. جهت خرید درب نیز دو راه پیش رو خواهید داشت که یکی از این راه ها را می توان مراجعه به فروشگاه های سطح شهر دانست اما ممکن است نتوانید طرح مورد نظر خود را از این مراکز بیابید و به همین دلیل فروشگاه های اینترنتی محبوبیت بیشتری در میان مردم پیدا کرده اند.