قیمت حفاظ شاخ گوزنی
۲۳
مهر

راه های محاسبه قیمت حفاظ شاخ گوزنی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی
قیمت حفاظ شاخ گوزنی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی به موارد مختلفی بستگی خواهد داشت که قبل از خرید باید حتما از آنها اطلاع داشته باشید. حفاظ هاش شاخ گوزنی امروزه محبوبیت بسیاری در میان مردم پیدا کرده و از جمله پرفروش ترین ها به شمار می روند. این حفاظ ها به دلیل طراحی مناسبی که دارند قیمت مناسبی داشته و به همین دلیل بسیاری مورد توجه قرار گرفته اند. البته نمی توان قیمت دقیقی برای این حفاظ ها در نظر گرفت.

حفاظ های شاخ گوزنی به دلیل استحکامی که دارند خم نشده و به هیچ وجه امکان ورود سارق به داخل خانه و پریدن از روی دیوار را نخواهند داد. طراحی حفاظ طبق استاندارد های جهانی می باشد و هیچ اشکالی در نحوه ساخت آن وارد نخواهد بود.

قیمت یکی از مهمترین مواردی است که بسیاری به آن توجه ویژه ای دارند اما نمی توان قیمت دقیقی برای این حفاظ ها در نظر گرفت چرا که حفاظ شاخ گوزنی در انواع مختلفی عرضه شده که هر یک از آنها ویژگی های منحصر به خود را داشته و در نتیجه قیمت متفاوتی نیز خواهند داشت.

در همین راستا قبل از خرید بهتر است از نحوه محاسبه قیمت حفاظ شاخ گوزنی آشنایی داشته باشید. در ادامه تمامی عواملی که بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی تاثیر گذار هستند را مورد بررسی قرار داده ایم:

تاثیر تراکم و جنس بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی

همانطور که اشاره شد حفاظ های شاخ گوزنی در انواع مختلفی عرضه شده اند که یکی از دلایل تفکیک حفاظ ها را می توان تراکم دانست. در حالت کلی باید گفت: تراکم حفاظ با قیمت حفاظ شاخ گوزنی رابطه مستقیم دارد. شاید از خود بپرسید که تراکم حفاظ چیست؟

در پاسخ به این سوال باید گفت: تراکم حفاظ به تجمع شاخه های حفاظ گوزنی گفته می شود و در صورتی که شاخه های حفاظ به تعداد بیشتری در کنار هم قرار گرفته باشند در این صورت میزان تراکم نیز بالاتر خواهد بود و می توان گفت امنیتی که ایجاد می کند نیز بیشتر خواهد بود. باید بدانید که می توانید میزان تراکم حفاظ را خودتان نیز تعیین نمایید اما جهت مشاهده حفاظ های پیش ساخته می توانید به فروشگاه گروه شالوده مراجعه نمایید.

توجه داشته باشید که نوع جنس نیز بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی تاثیر گذار خواهد بود. جنس تمامی این حفاظ ها از آهن می باشد اما میزان اندازه آنها بر قیمت انواع حفاظ شاخ گوزنی تاثیر گذار خواهد بود. به گونه ای که هرچه میزان ضخامت میله بکار رفته در حفاظ بالاتر باشد در نتیجه حفاظ نیز قیمت بالاتری خواهد داشت.

تاثیر اندازه و رنگ بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی

یکی دیگر از مواردی که بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی تاثیر گذار خواهد بود را می توان اندازه حفاظ دانست. منظور از اندازه هم پهنا و هم طول حفاظ می باشد. چرا که می توانید حفاظ شاخ گوزنی را در انواع طول های مختلف مشاهده نمایید که بی شک با افزایش ارتفاع حفاظ، قیمت آن نیز به مراتب افزایش خواهد یافت.

توجه داشته باشید که می توانید با انتخاب حفاظ کم ارتفاع تر میزان هزینه ها را کاهش دهید. پهنا حفاظ شاخ گوزنی نیز به میزان خمیدگی فلزات بستگی خواهد داشت. بی شک با افزایش پهنا حفاظ امن تر خواهد بود اما هرچه میله های حفاظ پهن تر شوند در این صورت میزان وزن فلز مصرفی نیز افزایش خواهد یافت که در نتیجه آن قیمت نهایی حفاظ شاخ گوزنی نیز افزایش خواهد یافت.

اما عوامل دیگری نیز بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی تاثیر گذار خواهند بود که از جمله این عوامل می توان به رنگ و یا نوع جوش حفاظ اشاره نمود. چرا که جوش ها را می توان به انواع مختلف دسته بندی نمود و ضخامت رنگ تاثیر بسزایی بر کیفیت کار و همچنین قیمت خواهد داشت.

راه های محاسبه قیمت حفاظ شاخ گوزنی

مهمترین تعین کننده قیمت حفاظ شاخ گوزنی را می توان وزن فلز مصرف شده در آن دانست اما به دلیل نوسانات قیمت فلزات نمی توان قیمت دقیقی برای انواع حفاظ های شاخ گوزنی اعلام کرد. جهت اطلاع از قیمت دقیق حفاظ شاخ گوزنی می توانید به وب سایت اختصاصی گروه شالوده مراجعه نمایید.

با مراجعه به این فروشگاه می توانید لیست کاملی از انواع حفاظ ها را مشاهده نمایید که با کلیک بر روی تصویر حفاظ مورد نظر خود می توانید مشخصات دقیق و همچنین قیمت آن را مورد بررسی قرار دهید. جهت خرید ارزان نیز راه های مختلفی پیش رو خواهید داشت که یکی از این راه ها را می توان خرید از فروشگاه شالوده دانست، چرا که مسئولین کارگاه به جهت جلب رضایت مشتریان اقدام به فروش محصول به صورت از تولید به مصرف نموده اند و با کاهش دادن تعداد واسطه ها سبب کاهش قیمت به حداقل شده اند. همچنین می توانید با کاهش دادن ضخامت فلزات و همچنین کاهش ارتفاع حفاظ میزان قیمت را به حداقل برسانید اما موارد ایمنی را نباید نادیده بگیرید.