نرده پله گرد
۲۴
مهر

بررسی دقیق و آشنایی با ویژگی های نرده پله گرد

نرده پله گرد

"<yoastmark

نرده پله گرد

آیا می دانید نرده پله گرد چیست؟ همانطور که از نام آن پیداست نرده پله گرد به نرده ای گفته می شود که از آنها به عنوان نرده و یا محافظ در اطراف پله های گرد مورد استفاده قرار می گیرد.

زیبایی را می توان بخش جدایی ناپذیر از علایق فرد دانست که به همین دلیل همگان به دنبال راه هایی هستند که خانه خود را زیباتر جلوه نمایند و به همین منظور راه های مختلفی پیش رو خواهند داشت. پله گرد ها یکی از مهمترین بخش های خانه های دوبلکس می باشند که زیبایی طبقه پایینی مدیون زیبایی این راه پله می باشد.

برخی از خانه های دوبلکس پله هایی مستقیم دارند اما برخی از پله ها به شکل دایره ای و گرد هستند که در این صورت باید قواعد و قوانین خاصی را رعایت نمایید.

ساخت نرده پله گرد سخت تر از نرده های صاف خواهد بود و باید موارد مختلفی را در هنگام ساخت در نظر داشته باشید تا بتوانید بهترین نتیجه را شاهد باشید. نرده های پله گرد را می توانید در انواع اندازه ها و طرح های مختلف مشاهده نمایید و طرح مورد نظر را از میان آنها انتخاب و خریداری کنید.

جنس و ساخت نرده پله گرد

یکی از مهمترین موارد قابل توجه را می توان جنس دانست که در این رابطه می توان گفت: جنس نرده پله گرد را می توان در انواع مختلفی مشاهده نمود که هر یک از آنها ویژگی های منحصر به خود را خواهند داشت. یکی از مهمترین موارد قابل توجه را می توان مقاوم بودن نرده دانست. چرا که یک نرده علاوه بر جلوه زیبایی که باید داشته باشد حتما باید بتواند وزنی که به آن تحمیل می شود را تحمل نماید.

نمونه چوبی نرده پله گرد یکی از انواع این نرده ها می باشد که با تنوع محصولی بسیار بالا عرضه شده و از نظر نوع چوب از یکدیگر تفکیک خواهند شد. نمونه استیلی نرده پله گرد یکی از انواع پرفروش این نرده ها می باشد و به دلیل مزایایی که دارد می تواند انتخابی مناسب برای همگان باشد.

این نوع نرده پله گرد به هیچ وجه زنگ نزده و قابل ساخت در انواع طرح های مختلف خواهند بود. نمونه آهنی نرده پله گرد یکی دیگر از انواع نرده ها می باشد که این نوع نرده ها معمولا ارزان قیمت تر از سایر مدل نرده ها خواهند بود و می توانید رنگ مورد نظر خود را بر روی آنها بزنید.

کیفیت نرده پله گرد
کیفیت نرده پله گرد

طراحی و کیفیت نرده پله گرد

یکی از مهمترین مراحلی که باید حتما به آن توجه ویژه ای داشته باشید را می توان طراحی دانست که حتما باید طرحی را برای نرده پله گرد انتخاب نمایید که با سایر بخش های خانه شما همخوانی داشته باشد و بتوانید رنگ و شکل آن را به سادگی ست نمایید.

نرده های پله گرد را می توانید در انواع طرح و نقش ها مشاهده نمایید که هر یک از مدل های نرده پله گرد ویژگی های منحصر به خود را خواهد داشت و به همین دلیل پیش از هر اقدامی بهتر است مدل های نرده پله گرد را مورد بازدید قرار داده و آنها را با یکدیگر مقایسه نمایید و پس از انتخاب اقدام به خرید کنید.

البته امکان خرید سفارشی نیز وجود خواهد داشت و می توانید طراحی نرده پله گرد را خودتان انجام داده و تمامی موارد را طبق خواسته خود انتخاب نمایید.کیفیت ساخت نیز حائز اهمیت خواهد بود که در این باره می توان گفت: مسئولین شرکت شالوده با بکارگیری بهترین دستگاه ها و مواد اولیه محصولاتی با کیفیت بالا روانه بازار نموده اند که توانسته نظر همگان را به خود جلب نماید.

قیمت نرده پله گرد
قیمت نرده پله گرد

خرید و قیمت نرده پله گرد

خرید نرده های پله گرد نظر بسیاری را به خود مشغول کرده و در این باره باید گفت: جهت خرید نرده پله گرد راه های مختلفی پیش رو خواهید داشت که یکی از این راه ها مراجعه حضوری به فروشگاه های توزیع نرده می باشد.

خرید از این فروشگاه ها وقت گیر خواهد بود و به همین دلیل کمتر مورد توجه قرار گرفته است و رفته رفته جای خود را به فروشگاه های اینترنتی می دهد. یکی از فروشگاه های اینترنتی معتبر را می توان وب سایت شرکت شالوده دانست که با مراجعه به این وب سایت می توانید انواع اقسام نرده های پله گرد را مشاهده نموده و پس از انتخاب نهایی، بهترین مورد را خریداری نمایید.

قیمت نرده پله گرد نیز مناسب خواهد بود و امکان خرید آن برای همگان وجود دارد. البته نمی توان قیمت دقیقی برای این نوع نرده ها در نظر گرفت چرا که موارد مختلفی بر قیمت نرده پله گرد تاثیر خواهد گذاشت که از جمله این موارد می توان به وزن و جنس نرده اشاره نمود. شرکت شالوده به دلیل جلب رضایت مشتریان اقدام به فروش محصول به صورت از تولید به مصرف نموده و همین امر سبب کاهش قیمت نرده به حداقل شده است.